Portal ŚwiatOZE.pl Sp. z o.o.

Portal ŚwiatOZE.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (NIP 9452185155, Regon 361986719) o kapitale zakładowym w wysokości 10.000 PLN jest spółką dedykowana do prowadzenia portalu internetowego o tematyce odnawialnych źródeł energii, w szczególności fotowoltaice.

To najnowszy kompleksowy portal o tematyce odnawialnych źródeł energii. Codzienne wiadomości branżowe, wydarzenia na rynkach OZE, poradniki i informatory. Portal informacyjny kierowany jest przede wszystkim do zwykłych użytkowników, mieszkańców kraju, którzy są zainteresowani tą tematykę, planują inwestycje w ekologiczne źródła energii i szukają informacji na ten temat. Nie brakuje jednak również technologicznych opisów, wiadomości o tematyce prawniczej i rynkowej. Dzięki temu praktycznie każda osoba znajdzie tutaj informacje, których potrzebuje.

Portal ŚwiatOZE.pl funkcjonuje od 27 lipca 2015 r. Dziennie publikowanych jest od 3 do 5 artykułów w formie newsów, poradników i informatorów. Od początku redakcja bardzo mocno rozwija społeczność w social media, tj. na Facebooku. W pierwszym miesiącu działalności uzyskanych zostało ponad 1000 fanów, a portal odwiedziło ponad 2000 użytkowników, którzy wygenerowali ponad 6000 odsłon. Największą poczytnością cieszą się artykuły w formie poradników, które w jasny i przystępny sposób tłumaczą najważniejsze zagadnienia z branży OZE, rozwiązania techniczne, możliwości instalacyjne konkretnych instalacji.

Więcej szczegółów dostępne tutaj >>>