Laguna Capital Sp. z o.o.

Laguna Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (NIP 6772336507, Regon 121221470) o kapitale zakładowym w wysokości 700.000 PLN jest spółką celową, która posiada nieruchomość położoną w Bielsku-Białej przy Pl. Wolności 10 usytuowaną w centrum Bielsko-Białej.

Jest to narożna kamienica w dobrym stanie, usytuowana w samym centrum miasta i bezpośrednio przy ciągu komunikacyjnym. Charakteryzuje ją bardzo dobra dostępność komunikacji miejskiej. Wokół znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe. W kamienicy jest nowoczesna winda, tuż przy wejściu do budynku znajduje się duży parking. 

Powierzchnia użytkowa kamienicy jest wynajęta w 80%, a generowany z czynszów najmu dochód pozwala na swobodne regulowanie bieżących zobowiązań oraz pokrywanie kosztów jej utrzymania, zostawiając dodatkowo także comiesięcznie nadwyżkę finansową. Dalsza komercjalizacja pozostałej powierzchni do wynajęcia spowoduje jeszcze lepsze wyniki ekonomiczne prowadzonej działalności. Kolejne plany związane z tą nieruchomością zakładają konsekwentne obniżanie salda jej zadłużenia co doprowadzi do uzyskania cennego i nieobciążonego aktywa, a tym samym sukcesywnego zwiększenia majątku Spółki.

Więcej szczegółów dostępne tutaj >>>